Raamatud ja brošüürid

 

Need on mitmesugused paljuleheküljelised väljaanded: ajalehed ja ajakirjad, brošüürid, kataloogid, raamatud. Nende hulgas on nii kalleid värvilisi katalooge ja albumeid kui ka mustvalges trükis ökonoomseis infomaterjale.


Raamat koosneb siseplokist ja kaantest. Kaante jaoks kasutatakse tihedat, sileda või faktuurpinnaga paberit (tavaliselt on tihedus 200 - 250 g/m2), siseplokk aga valmistatakse õhukesest paberist (70 - 120 g/m2).
Vastupidavuse suurendamiseks kaaned lamineeritakse. Raamatu vahele võib suvalises järjekorras paigutada värvitrükis lehti, samuti kasutada erinevaid materjale, näiteks kalkat. Raamatu vahele pandud värvilised trükised, isegi tavalisele paberile trükitult, suurendavad oluliselt selle atraktiivsust.


Trükiste köitmiseks võib valida kolme meetodi vahel: klamber-, liim- ja spiraalköitmine Wire-O. Liimköitmiseks sobivad raamatud ja brošüürid, milles on 20 - 800 lehekülge, klamberköitmiseks 8 - 150-leheküljelised ning spiraalköitmiseks kuni 300-leheküljelised väljaanded. Enamasti kasutatakse standardformaate A4
, B5 ja A5. Need formaadid on kõige ökonoomsemad ning neid on mugav kasutada. Loomulikult võivad Teie jaoks valmistatavad tooted olla ka mittestandardses formaadis.

 

Meie töö eripäraks on see, et enne kogu tiraaži trükkimist valmistatakse meil vaid üks raamatueksemplar. Nii saab meie tellija võimaluse kontrollida mitte ainult väljaande värve ja sisu, vaid ka selle välimust.
Tellimisel tuleb märkida täpselt raamatu lehekülgede, mitte lehtede arv. Klamberköitmisel peab lehekülgede arv olema jagatav neljaga. Samuti tuleb esitada mis tahes viisil väljaprinditud makett.


Tellimuse täitmise tähtaeg on valmis originaalmaketi (PDF) puhul alates 3 päevast. Kui Te vajate kujundus- või küljendusteenust, siis võtke meiega täiendava info edastamiseks kontakti.

 

 
   
 
 
Pallasti 21, 11411 Tallinn, Estonia
Telefon +372 60 96 177, GSM +372 555 12502
email: info@alfapress.ee, www.alfapress.ee
 
 
   
 
Copyright © 2019 Alfapress OÜ. All rights reserved.