Seadmed

 

 Meie trükikoja käsutuses on kõik vajalikud seadmed toodete trükieelseks ettevalmistamiseks, trükkimiseks ja järeltöötlemiseks. Tänu sellele võime pakkuda oma tootmisbaasis kogu polügraafiateenuste kompleksi. Meie trükibaasi aluseks on uusim värvitrükimasin XEROX DocuColor 8000AP. Pärast selle täiusliku seadme ilmumist kaotasid igasuguse mõtte jutud digitaal- ja ofsettrüki kvaliteedi erinevustest.


XEROX DocuColor 8000AP esindab digitaaltrükimasinate uut põlvkonda, mis peavad muutma traditsioonilist ettekujutust täisvärviliste dokumentide trükkimisest. Kõrgeim kvaliteet, automaatne kahepoolne trükkimine, autokalibreerimine ja kvaliteedi jälgimissüsteem iga trükise puhul, võime trükkida paberile tihedusega 80 - 300 g/m2, samuti võimalus trükkida paljudele erimaterjalidele (läbipaistvad kiled, plast, kleebised) muudavad XEROX DocuColor 8000AP  digitaaltrükkimisel asendamatuks seadmeks. See masin võimaldab toote täpset registreerimist (esi- ja tagakülg) ning värvide täpset registreerimist kõrgeima kvaliteediga kujutise saamiseks.

 

Raamatute ja mustvalgete toodete trükkimiseks kasutatakse meil lehetrükimasinat XEROX NUVERA 100EA. Selle seadme võimalused garanteerivad mis tahes raskusastmega dokumentide kiire ja kvaliteetse trükkimise. Tänu uusimate tehnoloogiate kasutamisele on trükiste kvaliteet võrreldav ofsettrükiga või isegi ületab seda. Trükitavate lehtede etteanne vaakumsüsteemiga, trüki täpne registreerimine, sealhulgas topeltregistreerimine ning trükiste sirgestussüsteem masinast väljumisel lahendavad kõik raamatutrükkimise põhiprobleemid. Täiendav sisestusmoodul võimaldab panna raamatusse värvilisi trükiseid, katkestamata trükkimisprotsessi.

 

XEROX DocuColor 8000AP

Xerox Nuvera 100EA

 

Giljotiin LongerMachine 720

Liimköitemasin HORIZON BQ-270

Kolmkantlõikur HORIZON HT-30

Giljotiin EBA 551LT

Klammerdaja DUPLO DBM120

Laminaator GMP Surelam PRO 380D

 
   
 
 
Pallasti 21, 11411 Tallinn, Estonia
Telefon +372 60 96 177, GSM +372 555 12502
email: info@alfapress.ee, www.alfapress.ee
 
 
   
 
Copyright © 2019 Alfapress OÜ. All rights reserved.